نهاده های دام و طیور

2020/05/19 834 بازدید

نهاده های دام و طیور چه چیز هایی هستند؟

هر دام و طیور زنده ای که به صورت محلی و یا صنعتی پرورش داده شده و نگهداری می شوند برای رشد و نمود و همچنین شیر دهی لازم است تا توسط نهاده های دامی تغذیه شوند. به طور کلی نهاده های دامی به کلیه مواد خوراکی که می توان به دام و طیور به جهت رشد، پرورش و شیردهی داد را نهاده های دامی می گویند. با توجه به اینکه نهاده های دامی انواع مختلفی دارند که هر یک ویژگی ها و خواص خاص خود را دارا می باشند از این رو در این بخش از وب سایت شرکت زرین سنبل آذربایجان می توانید هر یک از این نهاده را به صورت تفکیک شده مشاهده نموده و در صورتی که قصد خرید هر یک را داشته باشید می توانید با شماره های موجود بر روی سایت تماس گرفته و نسبت به ثبت سفارش خرید نهاده های دامی مورد نیاز خود اقدام نمایید

جو دامی

جو یکی دیگر از خوراکی هایی است که می بایست در زنجیره غذایی دام و طیور وجود داشته باشد تا بتوان به کمک آن نسبت به تغذیه نمودن دام ها و تامین مواد معدنی مورد نیاز آنها اقدام نمود. برای اینکه یک دام یا طیور به طور طبیعی و ویژه رشد نماید لازم است تا تمامی نهاده های دامی مورد نیاز برای وی تامین شود و جو دامی یکی از آن دست مواد غذایی است که می بایست نسبت به تامین آن دقت ویژه ای نمود از این رو شرکت زرین سنبل آذربایجان با سابقه چندین ساله در زمینه تامین خوراک دام و طیور در کنار شماست تا با تهیه جو دامی برای دام و طیور شما این بخش از زنجیره غذایی آنان را تامین نماید.

توجه داشته باشید که در حال حاضر انواع مختلفی از جو دامی در بازار موجود می باشد که بسیاری از آنها کیفیت و بازدهی مناسبی را نداشته و همین امر می تواند موجب بیمار شدن دام ها و یا عدم دریافت بازدهی مناسب از تغذیه دام های شما را به ارمغان آورد. این در حالی است که کارشناسان و پژوهشگران شرکت زرین سنبل آذربایجان با بکار گیری دانش و تجربه خود توانسته اند تا با تولید جو دامی بهینه سازی شده به نوعی از جو دامی دست یابند که دارای ارزش غذایی بالاتری نسبت به سایر انواع جو دامی موجود در بازار بوده و می تواند در مدت زمان بسیار کوتاهی بازدهی مناسبی را برای شما از نظر افزایش وزن، باروری دام ها و رشد آنها بر جای گذارد. از این رو به جهت خرید جو دامی از شرکت زرین سنبل آذربایجان می توانید با شماره های موجود بر روی سایت تماس بگیرید.

گندم دامی

گندم با دارا بودن درصد بسیار زیادی از پروتئین های گیاهی یکی از آن دست خوراکی هایی است که به جهت رشد، باروری و افزایش وزن دام ها و طیور مختلف به آنها داده شده و در زنجیره غذایی آنها جای داده می شود. دام ها و طیور برای رشد و نمو خود به انواع مختلفی از مواد غذایی نیاز داشته تا بتوانند از طریق آنها نیاز های مختلف بدن خود به مواد معدنی را تامین نمایند.

از این رو لازم است تا در تهیه مواد غذایی مورد نیاز دام ها دقت بسیار زیادی انجام شود تا با کیفیت ترین نهاده های دامی را برای دام و طیور خود تامین نمایید. با توجه به حساسیت خرید مواد غذایی برای دام و طیور شرکت زرین سنبل آذربایجان بر آن شد تا با عرضه نهاده های دامی از جمله گندم دامی به دامداران در تهیه آسانتر و ارزان تر خوراک دام مورد نیازشان همراهی رساند به همین منظور می توانید با شماره های موجود بر روی سایت این شرکت به جهت هماهنگی های لازمه به جهت خرید گندم دامی تماس بگیرید.

کارشناسان شرکت زرین سنبل آذربایجان با تکیه بر دانش و تجربه خود توانسته اند تا گندم دامی را متناسب با نیاز دامداران عزیز تهیه نموده و ارزش غذایی این محصول را نسبت به سایر نمونه هایی که بسیاری از رقبا در حال فروش آن هستند را افزایش داده و سبب افزایش بازدهی از نظر افزایش وزن دام، باروری و رشد آنها شود به همین جهت توصیه میکنیم در صورتی که قصد خرید گندم دامی را برای دام های خود دارید می توانید از سری جدید تولیدات گندم دامی شرکت زرین سنبل آذربایجان به همین منظور استفاده نمایید و نتیجه آنرا در مدت زمان بسیار کوتاهی دریافت نمایید.

یونجه

یونجه را می توان به عنوان اصلی ترین خوراک دام در نظر گرفت که دامداران می بایست به جهت تهیه و تامین آن اقدام نمایند. با توجه به اینکه تامین این خوراک دام ممکن است برای بسیاری از دامداران مشکل باشد از این رو شرکت زرین سنبل آذربایجان با فراهم آوردن شرایطی به جهت فروش یونجه این فرصت را برای این دسته از دامداران فراهم آورده است که تنها با یک تماس سفارش خرید یونجه خود را ثبت نمایند به همین منظور شما می توانید با شماره های موجود بر روی سایت تماس گرفته و نسبت به ثبت سفارش خرید یونجه خود اقدام نمایید.

یوجه ارائه شده توسط شرکت زرین سنبل آذربایجان دارای کیفیت بالایی بوده و انواع مواد معدنی و مغذی موجود در آن می تواند دام های شما را به بهترین نحو تغذیه نموده و فرایند رشد آنها را بیش از پیش تسریع نماید. همانطور که می دانید کیفیت تغذیه دام می تواند بر روی باروری و تولید مثل آنها نیز تاثیر گذار باشد از این رو پیشنهاد میکنیم در هنگام خرید یونجه به کیفیت و ارزش غذایی آن برای دام ها توجه ویژه ای داشته باشید.

کارشناسان و پژوهشگران شرکت زرین سنبل آذربایجان با دارا بودن سابقه چندین ساله در زمینه کشت و پرورش یونجه و بهینه سازی حداکثری آن به نوع خاصی از یونجه دست یافته اند که حجم کمی از آن می تواند بیشترین منابع غذایی را برای دام شما به همراه داشته باشد.

ذرت دامی

ذرت دامی یکی از جمله پر فروش ترین انواع خوراک دامی می باشد که بخش مهمی از خوراک دام ها را چه به صورت پرورش محلی و چه به صورت پرورش صنعتی تامین می نماید. در صورتی که شما نیز یکی از آن دست افرادی هستید که به پرورش دام و طیور مشغول هستید می توانید با خرید ذرت دامی از شرکت زرین سنبل آذربایجان بخش مهمی از تغذیه مفید دام های خود را با قیمتی مناسب تهیه نمایید. به همین منظور می توانید با شماره های موجود بر روی سایت تماس بگیرید و از شرایط فروش ذرت دامی مطلع شوید.


شرکت زرین سنبل آذربایجان

**       شرکت زرین سنبل آذربایجان       **

برندهای تجاری شرکت زرین سنبل آذربایجان